بخاری برقی نفتی ژاپنی

بخاری برقی نفتی ژاپنی

بخاریهای استوک ژاپنی

بخاریهای استوک ژاپنی یکی از پر کاربردترین وسایل گرمازا در منازل ، فروشگاهها ، مغازه ها ، کارگاهها و غیره می باشند.این بخاریها ساخت کشور ژاپن بوده ، ولتاژ برق آنها ۱۱۰  ولت می باشد، تعداد محدودی سفارش کشورهای اروپایی مثل مارک zebro با برق ۲۲۰ ولت کار می کنند.اکثر این بخاریها دست دوم بوده و بندرت تازه یا اکبند دارند.

 

انواع بخاریهای گازی برقی استوک

بخاری برقی نفتی ژاپنی

مدل های بخاری نفتی و بخاری گازی جز بخاری های قدیمی بوده است . مدل های بخاری نفتی برقی ژاپنی  و نفتی گازی  بیشترین کاربرد را دارند.

بخاری های نفتی برقی مناسب مناطقی باشد که در آن مناطق گازنباشد و دارای برق می باشند.

بخاری های گازی برقی به دو دسته تقسیم می شوند: یک دسته در مناطقی با گاز شهری کار می کنند و مدل هایی که با گاز کپسول کار می کنند.

بخاری برقی گازی ژاپنی

انواع بخاریهای نفتی برقی استوک

بخاریهای نفتی برقی استوک ژاپنی دارای مصرف بسیار کم و گرمای بالایی هستند.مصرف برق این بخاریها از ۱۸ وات تا ۳۵ وات می باشد ، مصرف برق و گاز این بخاریها نیز بسیار پایین است. این بخاریها بدون دود کش کار می کنند وگرما به وسیله فن به بیرون منتقل می شود.

اکثر بخاریهای نفتی استوک ژاپنی دارای تنظیم درجه حرارت دیجیتالی می باشند . صفحه دیجیتالی این بخاری ها دارای نشانگر دو دما بوده ، که یکی دیگری دمایی که می خواهید محیط  تا آن دما گرم شود را نشان می دهد و دمای محیط را نشان داده و که بسته به نیاز تنظیم می گردد.

طرز کارصفحه دیجیتالی بخاریهای گازی برقی

سیستم بخاری های نفتی ژاپنی هوشمند بوده است ، مصرف نفت یا گاز با توجه به دمای محیط تنظیم می شود، تا زمانی که دمای محیط بالا برود ، بخاری به طور خودکار حرارت را بالا می برد.

اکثر مدل های نفتی برقی ژاپنی دارای امنیت بالایی هستند و بعد از سه تایم کاری بخاری اگر تمدید نشود بخاری به طور خودکاری خاموش می شود . تمدید خودکاری بخاری نفتی  ژاپنی بوسیله دکمه مخصوص تمدید تایمر می باشد .

 

نمونه ای از بخاریهای برقی نفتی ژاپنی

بعضی از بخاری های نفتی ژاپنی دارای گرما بسیار زیاد تا ۱۹۰۰۰ کالری گرما تولید می کنند. که برای مکان های بزرگ بسیار مناسب هستند .

این مدل بخاری ها برق ورودی شان بخاریهای نفتی برقی انژکتوری بوده و با تبدیل نفت به گاز و حالت پودری و سوزاندن آن گرما تولید می شود. بعضی از مدلهای این بخاریها دارای گرمای بسیار زیاد تا ۱۹۰۰۰ کالری گرما بوده که مصرف آنها برای مکانهای بزرگ می باشد ، این مدل بخاریها نیز برق ورودیشان ۱۱۰ ولت است.

 

 سوخت بخاریهای برقی نفتی استوک ژاپنی توسط نفت تامین می شود و یک منبع چند لیتری نفت  بسته به کوچکی و بزرگی بخاری وجود دارد.

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.