۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳

موتور کولر گازی استوک

موتور کولر گازی استوک

یکی از سیستم های تهویه مطبوع که این روز ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است، کولر گازی می باشد. به طوری که می توان گفت امروزه درصد قابل توجهی از خانه ها و ساختمان ها از این سیستم برای سرمایش و گرمایش محیط خود استفاده می کنند.

موضوعی که در مورد این سیستم های سرمایشی و گرمایشی قابل توجه است این است که کارخانه جات یا حتی کشور های تولید کننده این لوازم، بسته به کیفیت ساخت، برای قطعات آن دستگاه، طول عمری را تعیین می کنند. به عبارتی ممکن است برندی قدرتمند در یک کشور، قطعه ای با طول عمر 5 سال تولید کند اما برندی دیگر، همان قطعه را با کیفیت پایین تر و به همین سبب با طول عمر پایین تر به بازار عرضه کند.

 در این مقاله قصد داریم تا در مورد موتور کولرگازی استوک صحبت کنیم. پیشنهاد می کنیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

برای خرید موتور کولر گازی استوک با شماره ۰۹۱۴۰۱۰۹۵۸۸ ۰۹۱۵۴۵۰۹۱۴۰ تماس گرفته و محصول مد نظر خود را سفارش دهید.

چه زمانی می توان از موتور کولر گازی استوک استفاده کرد؟

کولر های گازی و یا به طور کل لوازم برقی، گارانتی دارد؛ به این معنا که در صورتی که دستگاه ظرف مدتی که شرکت ضمانت کننده مشخص می کند، خراب یا به هر دلیلی دچار مشکل شود، آن شرکت بایستی طبق پروتکل های خود، دستگاه را تعویض و یا تعمیر کند.

اما گاهی اوقات، کولر گازی پس از مدت تعیین شده از طرف شرکت ضمانت کننده دچار خرابی و مشکل می شود. در این صورت تمامی هزینه های تعمیر کولر گازی به عهده شماست. این جا است که استفاده از موتور استوک کولر گازی معنا پیدا می کند.

 عمدتاً تحت 2 شرط عمده شما مجبور به استفاده ازموتور کولر گازی استوک می شوید. یا قطعه پس از زمان گارانتی خراب شود و یا خرابی قطعه شامل گارانتی نشود.

خرید موتور کولر گازی استوک

برند کولر گازی شما نیز در قیمت موتور کولر گازی استوک که قصد خرید آن را دارید، تأثیر می گذارد. برای مثال ممکن است قیمت موتور کولر گازی استوک ال جی بالا تر از قیمت موتور کولر گازی استوک جنرال باشد.

مورد مهمی که در هنگام خرید موتور استوک کولر گازی باید به آن توجه شود، فشار کمپرسور است. فشار کمپرسور بایستی حتما 450psi باشد. در صورتی که فشار از این میزان پایین تر بود، بدانید که میزان کارکرد این کمپرسور بسیار بالا بوده و احتمالا قادر به کمپرس کامل نمی باشد. با توجه به موارد گفته شده، اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید، حتما از یک فرد با تجربه کمک بگیرید.

کلام پایانی..

 شما می توانید جهت مشاوره خرید موتور استوک کولر گازی از مشاوران و متخصصان تیم ویم کالا کمک بگیرید. متخصصان ویم کالا با تجربه بالا، به شما در خرید بهترین قطعات استوک کولر گازی یاری خواهند کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *