۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳

نکات مهم در خرید اسپیکر بلوتوثی

نکات مهم در خرید اسپیکر بلوتوثی

نکات مهم در خرید اسپیکر بلوتوثی

اسپیکر بلوتوثی یکی از وسایل صوتی پرکاربرد می باشد که در زمان خرید باید به یک سری نکات توجه نمود . اسپیکر بلوتوثی به دلیل استقبال افراد زیاد دارای تنوع زیادی می باشد.

جهت خرید اسپیکر بلوتوثی و راهنمایی جهت خرید اسپیکر بلوتوث با شماره تلفن های  09140109588 | 09036412358   در تماس باشید.

قبل از خرید باید نوع کاربری اسپیکربلوتوث را مشخص کرد مثلا اسپیکر بلوتوث قابل حمل باشد و یا اسپیکربلوتوث مخصوص کامپیوتر باشد، ساندبارها و…

اسپیکرهای قابل حمل بیشترین استقبال را بین افراد دارند. اسپیکرهای قابل حمل به دلیل انتقال جا به جایی مورد استقبال افراد قرار گرفته است. اسپیکرهای قابل حمل به دوصورت وای فای و بلوتوثی تقسیم می شوند . اسپیکرهای بلوتوثی نسبت به اسپیکرهای وای فای بیشتر کاربرد دارد و اسپیکربلوتوثی به دلیل اینکه بلوتوث همیشه در دسترس هست ولی وای فای در همه جا در دسترس نیست، بیشتر مورد استقبال افراد قرار گرفته است ولی اسپیکر مدل وای فایی از نظر کیفیت صدا ، دارای جایگاه بهتری می باشد .

بررسی کردن عمر باتری اسپیکر از دیگر نکاتی است که قبل از خرید باید به آن توجه نمود برخی از اسپیکرها ، زمان کمتری شارژ را نگه می دارند و برخی دیگر زمان بیشتری شارژ را نگه می دارند. اگر مدت زمان زیادی را می خواهید از اسپیکر بلوتوث استفاده نمایید مثلا در طبیعت که دسترسی به برق نیست برای شارژ باتری ، باید باتری با مدت زمان بالای  نگهداری شارژ را انتخاب نمایید.

بررسی کردن امکانات اسپیکر بلوتوثی، برخی از تولیدکنندگان امکاناتی مانند پاوربانک، مقاوم در برابر آب ، مقاومت در برابر گرد و غبار ، قابلیت مکالمه و … را نیز اضافه کرده اند.

بررسی کردن میزان حساسیت سیم، برخی اسپیکرها دارای حساسیت سیم 87 دسیبل هستند که استاندارد هستند ولی برخی از اسپیکربلوتوث های ارزانتر استاندارد نیستند و این استاندارد را در نظر نگرفته اند.در اسپیکرهای بزرگتر باید حساسیت سیم را در نظر گرفت.

هر اسپیکر حداقل دارای 2 کانال اصلی است و 1 کانال برای صدای بم است . تعداد کانال خروجی در اسپیکربلوتوث ها را باید قبل از خرید دقت نمود.

فروشگاه ویم کالا اسپیکر بلوتوثی ارزان بانه  و بهترین اسپیکر بلوتوث با قیمت مناسب و با بهترین کیفیت را  به شما مشتریان می فروشد.

مطالب زیر را حتما بخوانید

3 نظر در “نکات مهم در خرید اسپیکر بلوتوثی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *