راهنمای خرید از ویم کالا

بسیار از دوستان در رابطه با نحوه ی خرید از فروشگاه و چگونگی ارسال کالا سوال داشتند از این رو که اکثرا محصولات فروشگاه مربوط به اقلام بزرگ خانه من جمله تلویزیون ، کولر گازی ، یخچال ، ظرفشویی و لباس شویی و سایر لوازم دیگر می باشند پس به صورت کلی به شرح نحوه ی خرید این محصولات می پردازیم .

در مرحله ی ۱ : تمامی اجناس موجود در فروشگاه ویم کالا اورجینال و خارجی می باشند و با تغییر قیمت انی ارز قیمت اجناس نیز تغییر خواهند کرد به همین دلیل قادر به بروزرسانی قیمت های سایت نیستیم از این رو قبل از خرید حتما با شماره ۰۹۱۴۰۱۰۹۵۸۸ ، ۰۹۰۳۶۴۱۲۳۵۸ آقای مهندس کاردان تماس حاصل فرمایید.

در مرحله ی ۲ : مشتری هزینه ی حمل کالا را به عنوان بیعانه به یکی از شماره کارت های قسمت تماس با ما فروشگاه ویم کالا واریز می نماید

🔰 شماره کارت های ویم کالا جهت پرداخت از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب:

✅ شماره بانک انصار :۹۹۹۵-۲۵۶۲-۸۱۱۱-۶۲۷۳ آقای سعید کاردان

✅ شماره بانک ملی : ۵۲۴۷-۱۲۰۴-۹۹۷۵-۶۰۳۷ آقای سعید کاردان

در مرحله ی ۳ : مشتری رسید واریزی ، آدرس و شماره ی تماس را برای فروشنده ی مربوطه ارسال می نماید تا فاکتور نهایی ثبت شود.

در مرحله ی ۴ : محصول بعد از تست در فروشگاه توسط پیک شخصی بارگیری می شود.

در مرحله ی ۵ : مشتری بعد از تحویل در طی زمان مقرر و اطمینان از سلامت و اصالت کالا ماتفاوت فاکتور را با پیک تسویه می نماید.

در مرحله ی ۶ : در صورتی که مشتری کالای خود را همراه با گارانتی از فروشگاه خریداری کرده باشد با یکی از شماره های درج شده برروی دفترچه ی گارانتی مربوطه تماس گرفته و هماهنگی های لازم را جهت نصب دستگاه با نمایندگی شهر خود انجام می نماید لازم به ذکر است که پس از تست کالا و تحویل آن ، کالا را مجدد بسته بندی نموده و اجازه دهید نماینده ی شرکت ان را نصب نماید.

شما در مرحله اول بعد از انتخاب محصول یه بیعانه برای ما واریز می کنید و رسید پرداختی و شماره تماس خود ( ۱ شماره موبایل + ۱ شماره ثابت ) و آدرس دقیق منزل را برای ما ارسال می کنید و در مرحله ی بعدی بعد از رسیدن محصول به دست شما و اطمینان از سلامت و اصالت کالا مبلغ اصلی وجه رو با باربر ما تسویه می کنید.

📌نکته: در صورتی که شما بخواهید دستگاه خریداری شده را گارانتی ( ۲ سال گارانتی و ۵ سال خدمات ) کنید هزینه گارانتی به هزینه دستگاه اضافه می شود، یک برگه ی گارانتی همراه دستگاه فرستاده می شود که شما می توانید با شماره های درج شده مربوط به شعبه منطقه خودتان بر روی کارت گارانتی تماس بگیرید که در تمام استانها و شهرستانهای ایران نماینده گارانتی داریم تا مراحل گارانتی محصول انجام شود.