۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳۵

کولر گازی ماشین

کولر گازی ماشین

با شروع فصل گرم تابستان طبق معمول سال های گذشته، سفر ها نیز رفته رفته آغاز می شوند. اما گرمای هوا در برخی از شهر های کشور برای بسیاری از افراد بسیار اذیت کننده و غیر قابل تحمل است. همین موضوع ممکن است لذت سفر به این شهر ها را به حد زیادی کم کرده و تجربه بدی را به جای بگذارد. چرا که اگر تصمیم به آن دارید که با اتومبیل شخصی خود سفر کنید، ناچاراً مسافت و مدت زمان زیادی را در راه هستید.

شاید راه حل همه ما برای تحمل مسیر گرم و طاقت فرسای مسافرت به برخی از شهر ها، استفاده از کولر ماشین باشد؛ که راه حلی منطقی نیز به نظر می رسد. اما آیا به این فکر کرده اید که استفاده مداوم از کولر خودرو چه صدماتی به ماشین وارد می آورد؟

یکی از مشکلاتی که کولر خودرو ها دارد این است که از قدرت و توان ماشین به حد بسیار زیادی می کاهد. اما این به چه معناست؟ هنگامی که کولر خودرو شروع به کار می کند، بسیاری از بخش های دیگر را نیز درگیر می کند که این مورد باعث آن می شود که هم به موتور خودرو فشار مضاعف وارد آید و هم مصرف سوخت افزایش پیدا کند.

برای خرید کولر گازی کوچک ماشین میتوانید با ۰۹۱۸۵۵۱۹۰۴۰ – ۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳۵  تماس گرفته و محصول مد نظر خود را سفارش دهید.

چند سالی است که کولر گازی کوچک ماشین (کولر در جا ماشین ) ، راه چاره ای برای حل این مشکلات شده است. به همین دلیل ما نیز تصمیم بر آن گرفتیم تا در این مقاله شما را با این وسیله کاربری آشنا کنیم.

کولر گازی ماشین چیست (کولر درجا استوک)؟

شاید تا به حال نمی دانستید که در ماشین ها نیز می توان از کولر گازی استفاده کرد. جالب است بدانید که کولر گازی های قابل استفاده در ماشین ها، به نوعی نمونه کوچک شده همان کولر های گازی خانگی هستند.

این دستگاه کاربردی و کم مصرف، هم کار سرمایش و هم گرمایش را انجام داده و نیروی خود را در هنگامی که ماشین روشن باشد از برق ماشین می گیرد. در واقع یک ترانس در اتومبیل قرار می گیرد که کار برق رسانی به کولر گازی را بر عهده بگیرد. این کولر گازی توانایی کار با برق 12 یا 24 ولت ماشین را دارد.

موضوع جالب دیگر در مورد این کولر ها این است که بسته به سلیقه راننده می توان کولر گازی را در هر کجا که او بخواهد نصب و راه اندازی کرد. البته که بهترین مکان برای نصب کولر گازی ماشین جایی است که باد به تمام نقاط ماشین به طور یکسان برسد. طبق تجربه، بهترین مکان برای نصب این دستگاه در قسمت جلوی اتومبیل است.

چرا استفاده از کولر درجا استوک توصیه می شود؟

نکته ای که لازم است تا در ابتدا در مورد آن بدانید این است که نصب و به کار گیری کولر گازی درجا محدود به وسیله نقلیه خاصی نمی شود. یعنی هم خودرو های سبک و سواری و هم خودرو های سنگین مثل کامیون ها کاندید نصب کولر درجا ماشین هستند.

دلیل به کار گیری آن نیز هم به این دلیل است که عمدتاً ماشین های سنگین پس از مدتی استفاده از گرم کن ها و یا سیستم های سرمایشی دچار رسوب و مشکل در رادیاتور می شوند؛ که برای جلوگیری از این خرابی ها استفاده از کولر گازی سرمایشی و گرمایشی بسیار توصیه می شود.

نکات مهم در مورد کولر گازی ماشین

 • کولر درجای اتومبیل، مصرف بسیار پایینی دارد و نیازی نیست که از بابت آسیب به باتری خودرو نگران باشید.
 • این دستگاه به دلیل اینکه از برق خودرو تغذیه می شود، تأثیر منفی بر روند عادی و معمولی کارکرد خودرو نمی گذارد.
 • توجه داشته باشید که این کولر ها نیز به طور سالیانه نیاز به سرویس شدن دارند.

16 مزیت کولر گازی ماشین

 1. کولر گازی ماشین از قدرت و توان خودرو نمی کاهد.
 2. دو حالت سرمایش و گرمایش را ارائه می دهد.
 3. قیمت مناسبی دارد.
 4. برای انواع وسیله نقلیه قابل استفاده است.
 5. بسیار کم مصرف است.
 6. در مدت زمان کوتاه فضای ماشین را خنک می کند.
 7. با برق ماشین که 12 و 24 ولت است کار می کند.
 8. در هر دو حالت ماشین (روشن یا خاموش بودن) کار می کند.
 9. مصرف سوخت را افزایش نمی دهد.
 10. بسیار کم خرج هستند.
 11. ظاهری ساده دارد.
 12. برای خودرو های قدیمی که به طور پیش فرض فاقد کولر هستند گزینه مناسبی است.
 13. صدای کمی دارد.
 14. مدل های مختلفی دارد.
 15. بازدهی و جهش باد بالایی دارد.
 16. طول عمر بالایی دارد.

قیمت کولر گازی ماشین

کولر گازی که توسط تیم حرفه ای ویم کالا برای خودرو شما نصب و به کار گرفته می شود، از برند معروف هایسنس است که کیفیت آن در کولر های گازی خانگی نیز ثابت شده است. پس از جهت کیفیت دستگاه جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

موضوع مهم دیگر در مورد قیمت محصول است که با توجه به ویژگی ها و کارایی بالایی که دارد، دارای قیمت بسیار مناسبی است و از سوی دیگر هزینه های تعمیر خرابی های در راستای استفاده از کولر معمولی ماشین را ندارد.

برای خرید کولر گازی کوچک ماشین میتوانید با ۰۹۱۸۵۵۱۹۰۴۰ – ۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳۵ تماس گرفته و محصول مد نظر خود را سفارش دهید.

کلام پایانی

اگر شما مایل به نصب و استفاده از کولر گازی ماشین هستید این خبر خوش برای شماست. صفر تا صد اجرا، نصب و راه اندازی کولر درجا استوک توسط تکنسین ها و مهندسان خبر هما صورت خواهد گرفت؛ نیاز نیست که شما از بابت سیم کشی های برقی مرتبط با نصب کولر گازی نگرانی داشته باشید. یا نیازی نیست که به این فکر کنید که چطور بایستی نصب کولر را انجام دهید. همانطور که گفتیم مهندسان با تجربه در این زمینه، تمامی مسئولیت های انجام کار را به عهده خواهند گرفت.

در صورتی که پس از خواندن این مقاله همچنان سوالی در مورد کولر های درجا ماشین داشتید، می توانید از طریق راه های ارتباطی، با مشاوران و مهندسان حرفه ای تیم ما در ارتباط بوده تا آن ها در صدد حل مشکلات شما برآیند. روی تیم ما حساب ویژه ای باز کنید.