نحوه تحویل و پرداخت کالا

تمامی اجناس موجود در فروشگاه ویم کالا اورجینال و خارجی می باشند و با تغییر قیمت انی ارز قیمت اجناس نیز تغییر خواهند کرد به همین دلیل قادر به بروزرسانی قیمت های سایت نیستیم از این رو از شما یزرگواران گرامی تقاضا داریم قبل از خرید حتما با کارشناسان فروش ویم کالا تماس بگیرید که از موجودی و قیمت دقیق محصول مطلع شوید.
اکثرا محصولات فروشگاه مربوط به اقلام بزرگ خانه من جمله تلویزیون، کولر گازی، یخچال، ظرفشویی و لباس شویی و سایر لوازم دیگر می باشند.

در زیر به صورت کلی به شرح نحوه ی خرید محصولات در ویم کالا می پردازیم.

✅ مشتری جهت استعلام قیمت روز و هزینه حمل کالا با کارشناسان فروش موجود در برگه تماس با ما تماس میگیرد.

✅ مشتری هزینه ی حمل کالا را به عنوان بیعانه به یکی از شماره کارت های قسمت راهنمای خرید سایت فروشگاه ویم کالا واریز می نماید.

✅ مشتری رسید واریزی، آدرس و شماره ی تماس را برای کارشناس فروش ویم کالا ارسال می نماید تا فاکتور نهایی ثبت شود.

✅ محصول بعد از تست در فروشگاه توسط پیک شخصی بارگیری می شود.

✅ مشتری بعد از تحویل در طی زمان مقرر و اطمینان از سلامت و اصالت کالا ماتفاوت فاکتور را با پیک تسویه می نماید.

✅ در صورتی که مشتری کالای خود را همراه با گارانتی از فروشگاه خریداری کرده باشد با یکی از شماره های درج شده برروی دفترچه ی گارانتی مربوطه تماس گرفته و هماهنگی های لازم را جهت نصب دستگاه با نمایندگی شهر خود انجام می نماید لازم به ذکر است که پس از تست کالا و تحویل آن، کالا را مجدد بسته بندی نموده و اجازه دهید نماینده ی شرکت ان را نصب نماید.

📌نکته: فروشگاه ویم کالا در خصوص خرید بدون هماهنگی مشتریان با فروشندگان ما هیچ مسئولیتی ندارد پس حتما مشتریان باید قبل از خرید تماس بگیرند.