کولر گازی ایستاده دست دوم

با توجه به ظاهر کولرگازی نمی توان سالم بودن کولرگازی را تشخیص داد، برای خرید کولرگازی باید یک سری نکات را دقت نمود و چنانچه قصد خرید  تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا راحتتر موقع خرید کولرگازی ایستاده دست دوم تصمیم گیری نمایید.

نکات مهم موقع خرید کولر گازی ایستاده دست دوم

    1. مدت زمان استفاده شده از کولرگازی ایستاده را از فروشنده بخواهید.
    2. سال تولید و مدت زمان گارانتی را توجه نمایید.
    3. برای کم شدن هزینه های حمل و نقل بهتر است از همان شهر و نزدیکی محل خود کولرگازی ایستاده را بخرید.
    4. برند کولر گازی ایستاده دست دوم

     درسال های اخیر تعداد شرکتهای تولید کننده کولرگازی زیاد شده است و برخی شرکت ها با قیمت کمتر اقدام به تولید کولرگازی بی کیفیت تر می نمایند و عده ای از افراد اقدام به خرید کولرگازی ایستاده کم مصرف می نمایند ولی بعد از یک مدت استفاده کولر گازی خراب می شود و مجبور به فروش کولرگازی می شوند ،پس موقع خرید کولرازی برند کولر گازی ایستاده را دقت نمایید.

    5. کولرگازی ایستاده دست دوم کم مصرف

     میزان مصرف کولرگازی ایستاده بسیار مهم می باشد زیرا با توجه به هزینه های تعرفه های ماهانه ، مصرف کولرگازی های پر مصرف و غیر اینورتر کم شده است و افراد اقدام به خرید کولرگازی کم مصرف و اینورتر می نمایند و افراد اقدام به خرید کولرگازی کم مصرف می نمایند و کولرگازی با مصرف بالای خود را می فروشند پس هنگام خرید کولر گازی استوک به به کم مصرف بودن کولرگازی دقت نمایید زیرا بعد از خرید با هزینه های بالای ماهانه برق برخورد خواهید کرد.

      

  1. قیمت کولرگازی ایستاده دست دوم

   قیمت کولر گازی استوک بر حسب برند و مدل کولرگازی متفاوت است. توجه کنید که هزینه نصب و راه اندازی ، تعمیر و سرویس ، شارژ گاز و جابجایی و . . جدا از هزینه خرید کولرگازی می باشد.

   جهت مشاوره در خرید کولر گازی ایستاده دست دوم و کولرگازی دست دوم بانه با مشاوران ویم کالا یا شماره تلفن  09140109588 | 09036412358  در تماس باشید