کولر گازی دیواری استوک ژاپنی

عناوین مهم

کولر گازی دیواری استوک ژاپنی یا کولر گازی دیواری دست دوم چیست

کولر گازی دیواری وسیله ای است ک موجب خنک شدن هوا می شود این مدل دستگاه ها را اسپیلت می نامند. کولرهای گازی سه بخش اصلی دارند که کمپرسور، اواپراتور و کندانسور.

سه بخش اصلی آن شامل کندانسور ، کمپرسور و اواپراتور در یونیت خارجی  دستگاه قرار دارند و اواپراتور در یونیت داخلی آن قرار دارد. ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی توسط لوله های مسی ان برای سرمایش است و سرد کردن را با استفاده از متراکم کردن گازها انجام می دهد. کولرهای گازی دیواری (اسپیلت) دو تیکه است است دارای دو یونیت داخلی و خارجی می باشد.  یک یونیت خارجی است که در خارج از ساختمان قرار می گیرد و یک یونیت داخلی (در داخل ساختمان نصب مجام می شود.

برق مورد استفاده برای این دستگاه ها از نوع تک فاز می باشد.شرکت های داخلی و خارجی زیادی در زمینه تولید کولر گازی دیواری فعالیت زیادی دارند که سالانه تعداد زیادی دستگاه با جدیدترین تکونولوژِی روز دنیا و با بهترین کیفیت  روانه بازار می کنند.این کولرها موقع کار دارای صدای کمی میباشند که هر چه دسیبل دستگاه کمتر باشد صدای کمتری تولید می کنند.

کمپرسور مورد استفاده در کولر گازی در نوع های پیستونی ، اسکرال و روتاری می باشد که بر حسب ظرفیت کولرگازی نوع کمپرسور تغییر می کند . بنابراین موقع خرید کولرگازی باید این نکته را مورد توجه قرار داد.

کولر گازی دیواری استوک ژاپنی

ویم کالا  کولرگازی دیواری استوک ژاپنی، کولر گازی پرتابل و کولر گازی پنجره ای را با گارانتی اصلی و با کیفیت و کمترین قیمت به خریداران ارائه می دهد.

منظور از اسپلیت ایستاده آن است که یونیت داخلی آن (پنل) بر روی زمین قرار گرفته است و نصب آن به صورت ایستاده است .

کمی باشد (همانند عملکرد یخچال ها و فریزرها)، در عامیانه با نام “کولرگازی” شهرت یافته اند. کولرهای گازی دو تکه دارای یک یونیت خارجی (در خارج از ساختمان قرار می گیرد) و یک یونیت داخلی (در داخل ساختمان نصب می شود) می باشند، این نوع دستگاه ها را “اسپلیت” می نامند. منظور از اسپلیت ایستاده آن دسته از کولرهای گازی است که یونیت داخلی آن (پنل) بر روی زمین و به صورت ایستاده نصب می شود. در کولرهای گازی سه بخش اصلی به نام کمپرسور، اواپراتور و کندانسور وجود دارد که کمپرسور و کندانسور در یونیت خارجی و اواپراتور در یونیت داخلی تعبیه شده است. ارتباط بین یونیت خارجی و پنل از طریق لوله های مسی برقرار می شود.

کولر گازی دیواری استوک ژاپنی

2 نظر در “کولر گازی دیواری استوک ژاپنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید