۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳۵

کولر گازی استوک

کولر گازی دیواری
فهرست مطالب

کولر گازی استوک چیست؟

کولر گازی استوک شامل کندانسور ، کمپرسور و اواپراتور در یونیت خارجی  دستگاه قرار دارند و اواپراتور در یونیت داخلی آن قرار دارد. ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی توسط لوله های مسی ان برای سرمایش است و سرد کردن را با استفاده از متراکم کردن گازها انجام می دهد. کولرهای گازی دیواری (اسپیلت) دو تیکه است است دارای دو یونیت داخلی و خارجی می باشد.  یک یونیت خارجی است که در خارج از ساختمان قرار می گیرد و یک یونیت داخلی (در داخل ساختمان نصب مجام می شود.

برق مورد استفاده برای این دستگاه ها از نوع تک فاز می باشد.شرکت های داخلی و خارجی زیادی در زمینه تولید کولر گازی دیواری فعالیت زیادی دارند که سالانه تعداد زیادی دستگاه با جدیدترین تکونولوژِی روز دنیا و با بهترین کیفیت  روانه بازار می کنند.این کولرها موقع کار دارای صدای کمی میباشند که هر چه دسیبل دستگاه کمتر باشد صدای کمتری تولید می کنند.

کمپرسور مورد استفاده در کولر گازی در نوع های پیستونی ، اسکرال و روتاری می باشد که بر حسب ظرفیت کولرگازی نوع کمپرسور تغییر می کند . بنابراین موقع خرید کولرگازی باید این نکته را مورد توجه قرار داد.

برای خرید کولرگازی استوک از ویم کالابا شماره تماس های  ۰۹۱۸۵۵۱۹۰۴۰ – ۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳۵ تماس گرفته و محصول مد نظر خود را سفارش دهید.

بیشتر بخوانید

7 نظر در “کولر گازی استوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *