کولرگازی دست دوم  دارای مزایا و معایبی هست با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا موقع خرید کولرگازی دست راحتتر و عاقلانه تر خرید نمایید.

فروشگاه ویم کالا، کولرگازی دست دوم در مشهد را با بهترین کیفیت و با قطعات اصل به فروش می رساند.

فروشگاه ویم کالا کولرگازی دیواری استوک ، کولرگازی پرتابل دست دوم ، کولرگازی ایستاده و… را به فروش می رساند.

مشاوره رایگان حق شما می باشد. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کولر گازی دست دوم در مشهد   با ۰۹۱۴۰۱۰۹۵۸۸ | ۰۹۰۳۶۴۱۲۳۵۸ تماس بگیرید .

کولر گازی پرتابل چیست؟

در فصول گرم سال ، کولرگازی مورد ستفاده افراد قرار می گیرد و مشکلات کولرآبی را ندارد. کولرگازی با مصرف گاز cfc(گاز یخچال و فریزر) باعث ایجاد برودت هوا می شود و به این دلیل به کولرگازی مشهور است. کولرگازی پرتابل در ابعاد کوچک معمولا طراحی می گردد و برای تامین تهویه مطبوع هوا در فضاهای کوچک و در ظرفیت های کوچک می باشد.کولرگازی پرتابل یک از انواع کولرگازی می باشد که در قابل حمل است و کوچک است و برای فضاهای مختلف طراحی شده است و کولرگی پرتابل برای نصب و راه اندازی نیاز به عملیات خاصی ندارد و فقط  پشت کولرگازی یک دریچه قرار بدید و لوله خرطومی مرتبط به دستگاه را به دریچه متصل نمایید. هوای گرم که از طریق عملکرد کندانسور بوجود آمده ، از طریق لوله خرطومی به بیرون منتقل می شود.

کولرگازی ایستاده سالنی

کولرگازی ایستاده سالنی دارای دو یونیت داخلی و خارجی می باشد که پنل داخلی درون خود کولرگازی تعبیه شده است و فضای خارجی، خارج از کولر گازی تعبیه شده است و در فضای بیرون از ساختمان مانند بالکن یا پشت بام یا حیاط قرار گرفته است . ارتباط یونیت داخلی و خارجی از طریق لوله انجام می شود و این دو بخش با هم تبادل دارند. بخش بیرونی که کندانسور نام دارد در خارج از ساختمان قرار دارد زیرا حین کار، گرمای زیادی تولید می کند به همین دلیل باید در فضای خارج از ساختمان قرار بگیرد.

کولرگازی ایستاده

کولر گازی دیواری چیست؟

کولر گازی دیواری وسیله ای است که برای سرمایش است سرد کردن را با استفاده از متراکم کردن گازها انجام می دهد. کولرهای گازی دیواری (اسپیلت) دو تیکه است است دارای دو یونیت داخلی و خارجی می باشد.  یک یونیت خارجی است که در خارج از ساختمان قرار می گیرد و یک یونیت داخلی (در داخل ساختمان نصب می شود ) این مدل دستگاه ها را اسپیلت می نامند. کولرهای گازی سه بخش اصلی دارند که کمپرسور، اواپراتور و کندانسور.

سه بخش اصلی آن شامل کندانسور ، کمپرسور و اواپراتور در یونیت خارجی  دستگاه قرار دارند و اواپراتور در یونیت داخلی آن قرار دارد. ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی توسط لوله های مسی انجام می شود.

کولر گازی 110 ولت

کولرگازی پنجره ای

کولر گازی پنجره ای یک کولر گازی است که در ابعاد کوچک طراحی و تولید می شود و برای فضاهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و هم در ساختمان های مسکونی و هم در ساختمان های تجاری استفاده می شود و هم در صنعت ساختمان کاربرد زیادی دارد.

این مدل کولرها یک تکه است و داخل پکیج کندانسور قرار دارد.

نصب  کولر گازی پنجره ای باید به صورتی باشد که قسمت اواپراتور کولر گازی پنجره ای به سمت داخل باشد و کندانسور به سمت بیرون باشد و هوای داخل توسط شبکه ی جلوی کولر گازی بطور مداوم مکش می شود وبا عبور از کویل اواپراتور خنک می شود همچنین جلوی کولر اهرمی وجود دارد که با حرکت دادن آن دریچه ی کوچکی بین اواپراتور و کندانسور باز می شود و در این حالت مقداری از هوای تازه به داخل وارد می شود و در این سیستم نیز گرما از سیستم داخل گرفته شده وبه محیط بیرون انتقال پیدا میکند.

کولرگازی پرتابل دست دوم

مزایای کولرگازی دست دوم

  • قیمت ارزانتر کولرگازی دست دوم
  • مناسب برای مناطقی که زیاد از کولر گازی استفاده نمی کنند

معایب خرید کولر گازی دست دوم

هر وسیله ای دارای هم مزایا و هم معایب هست. همانطور که کولرگازی استوک دارای مزایایی هست هینطور دارای معایب است در زیر با ۵ مورد از معایب خرید کولرگازی دست دوم آشنا می شوید.

  • عدم داشتن گارانتی و یا مدت زمان کم برای گارانتی کولرگازی دست دوم
  • هزینه زیاد جهت مصرف برق بالا
  • کم بودن تعداد لوازم یدکی کولر گازی پرتابل دست دوم
  • هزینه نصب بعد از خرید

ویم کالا  کولر گازی پرتابل دست دوم  ، کولر گازی پنجره ای و کولر گازی دیواری را با گارانتی اصلی و با کیفیت و کمترین قیمت به خریداران ارائه می دهد.

جهت مشاوره در خرید کولر گازی دست دوم  مشهد با    ۰۹۱۴۰۱۰۹۵۸۸ | ۰۹۰۳۶۴۱۲۳۵۸  در تماس باشید.

کولرگازی پرتابل دست دوم