۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳۵

بهترین جاروبرقی رباتیک در بازار کدام است؟

بهترین جارو برقی رباتیک
فهرست مطالب

جاروبرقی رباتیک یکی از انواع جاروبرقی به شمار می‌رود که باید آنرا در لیست اختراعات نوین قرار داد. جاروبرقی‌های رباتیک به اینصورت هستند که خودشان به صورت خودکار، مراحل تمیز کردن را انجام می‌دهند؛

جاروبرقی‌های رباتیک زیادی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید هر کدام از آنها را برای تمیز کردن مکان مدنظرتان استفاده کنید؛ ولی همه آنها را نمی‌توان در لیست بهترین جاروبرقی رباتیک قرار داد.

درواقع برخی از این محصولات دارای ویژگی و قابلیت‌های بهتری نسبت به محصولات مشابه هستند؛ در ادامه این مقاله از ویم کالا قصد داریم تا شما را با بهترین مدل های جاروبرقی هوشمند در ایران آشنا کنیم.

جهت مشاوره و خرید جاروبرقی رباتیک از سایت ویم کالا با شماره های ۰۹۱۸۵۵۱۹۰۴۰ – ۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳۵ در ارتباط باشید.

معرفی 10 تا از بهترین جاروبرقی های رباتیک

شما به عنوان کسی که قصد خرید جاروبرقی رباتیک را دارید، باید با بهترین جاروبرقی رباتیک آشنا باشید تا بتوانید بهترین محصول را برای منزل خودتان خریداری کنید؛ برای همین ما تصمیم گرفتیم تا در ادامه این بخش، 10 تا از بهترین جاروبرقی‌های رباتیک که در حال حاضر و در بازار ایران وجود دارند را به شما معرفی کنیم.

1.شیائومی مدل Mop 2 1pro+

در بین تمامی محصولات مربوط به جاروبرقی‎های رباتیک، شیائومی مدل Mop 2 1pro+ پرچمدار است و درواقع اکثر قابلیت‎ها و ویژگی‎های جاروبرقی‌های رباتیک مختلف را به یکجا در خودش دارد.

شیائومی درواقع به غیر از بحث گوشی‌های هوشمند، در زمینه تولید جاروبرقی رباتیک نیز پیشرو است که درواقع می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین مارک جاروبرقی رباتیک معرفی کرد.

این محصول ابتدا نقشه خانه شما را بررسی و ترسیم می‌کند و سپس تمامی اتاق‌های خانه شما را به صورت جداگانه تمیز می‌کند؛ این محصول دارای موتور NIDEC با قدرت مکش 3000 پاسکال است که می‌تواند اتاق‌های شما را از هر گونه گرد و غبار تمیز نگه دارد.

همچنین جاروبرقی شیائومی مدل Mop 2 1pro+ دارای یک مخزن آب با حجم 250 میلی لیتری است که در زمان تمیز کردن کف‌های چوبی، سرامیکی، کاشی و … از آن استفاده می‌کند.

این محصول دارای سنسوری با اسم فوتونی است که با استفاده از آن می‌تواند موانع مختلفی به مانند کابل، چهارچوب و … را تشخیص دهد. البته به غیر از سنسور فوتونی، یک سنسور اندازه گیری و یک دوبین ToF نیز در این محصول وجود دارد که این مدل جاروبرقی شیائومی با استفاده از آنها می‌تواند مسیرها را برای عبور تشخیص دهد. به این صورت که بررسی می‌کند آیا جاروبرقی می‌تواند از این مسیر عبور کند یا نه! اگر نتواند از مسیر عبور کند، مسیر دستگاه تغییر می‌کند.

جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل Mop 2 Pro Plus

2. شیائومی مدل Mop Essential

در ادامه معرفی لیست بهترین جاروبرقی رباتیک به محصول شیائومی مدل Mop Essential میرسیم که قیمت کمی را نیز در مقایسه با ویژگی‌های زیادش دارد. یعنی اگر شما به دنبال یک جاروبرقی رباتیک اقتصادی هستید که دارای ویژگی و قابلیت‌های زیادی نیز باشد، این محصول به شما پیشنهاد می‌شود.

این نوع جاروبرقی رباتیک می‌تواند نقشه خانه شما را ترسیم کند و سپس با استفاده از برس توربو و تامین آب هوشمند، یک خانه‌ای تمیز را به شما تحویل دهد. این محصول دارای قابلیت پاک کننده مرطوب نیز می‌باشد که برای پاک کردن کف‌های چوبی، سرامیکی و … می‌تواند کارساز باشد.

همچنین این محصول قابلیت کنترل از راه دور و با استفاده از گوشی هوشمند را نیز دارد.

جاروبرقی رباتیک یوکومت مدل ES300

3. شیائومی مدل Mop P

جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل Mop P نیز یکی از بهترین مدل های جاروبرقی هوشمند در ایران به شمار می‌رود که البته یک پله پایین‌تر از محصول شیائومی مدل Mop 2 1pro+ است که قاعدتا ویژگی‌های کمتر و قیمت کمتری را در مقایسه با آن دارد.

این محصول با دارای بودن قدرت موتور 2100 پاسکال می‌تواند مراحل نظافت خانه شما را به خوبی هر چه تمام‌تر انجام دهد؛ به طوری که هیچ گرد و غبار و آلودگی را نمی‌توانید در هیچ جای خانه خودتان، مخصوصا در ظریف‌ترین شکاف‌ها و بخش‌هایی که دسترسی به آن سخت است پیدا کنید.

همچنین محصول شیائومی Mop P دارای یک چرخ پلاستیکی در زیر خودش است که با استفاده از آن می‌تواند از روی موانعی که دارای حداکثر ارتفاع 2 سانتی‌متر هستند عبور کنند.

4. فکر مدل Robert

برند آلمانی فکر نیز در کنار شیائومی، یکی از بهترین مارک جاروبرقی رباتیک در دنیا به شمار می‌رود. شما می‌توانید برنامه هفت روز آینده نظافت منزل خودتان را در این دستگاه برنامه ریزی کنید؛ سپس در ساعت‌هایی که خودتان مشخص کنید، از ایستگاه شارژ خودش خارج می‌شود و مکان‌هایی که شما مشخص کردید را نظافت کرده و پس از اینکه مراحل نظافت تمام شد، مجددا به ایستگاه شارژ خودش برمی‌گردد.

این نوع جاروبرقی می‌تواند از زیر وسایلی به مانند مبل، صندلی و … با ارتفاع 9.5 سانتی‌متر عبور کند. البته برند فکر، محصولات زیادی را در زمینه جاروبرقی رباتیک تولید کرده که مدل Robert را می‌توان به عنوان بهترین جاروبرقی رباتیک برند فکر معرفی کرد.

جارو برقی رباتیک فکر مدل Robert

5. دریم مدل F9

دریم یکی دیگر از برندهای مطرح در زمینه تولید جاروبرقی رباتیک به شمار می‌رود که البته یکی از برندهای زیرمجموعه شیائومی است. همین موضوع می‌تواند ویژگی و قابلیت‌های بالای این محصول را به ما نشان دهد. این محصول نیز به مانند محصولات قبلی، قابلیت نقشه کشی را دارد که شما می‌توانید نقشه خانه خودتان را برای آن ترسیم کنید تا مراحل نظافت اتاق‌ها به خوبی انجام شود.

از دیگر قابلیت‌های مهم جاروبرقی رباتیک دریم مدل F9 می‌توان به اتصال به اینترنت، قابلیت کنترل با نرم افزار Mi Home، جارو زدن و طی کشیدن منطقه‌ای و … اشاره کرد.

جاروبرقی رباتیک دریم مدل F9

بهترین برند جاروبرقی رباتیک

انتخاب بهترین مارک جارو رباتیک یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید در زمان خرید جاروبرقی رباتیک، به آن دقت کنید. درواقع جاروبرقی‌های رباتیک، قیمت‌های کمی ندارند و باید هزینه‌های نسبتا زیادی را برای خرید آنها پرداخت کنید.

به همین جهت باید از اعتبار برند جاروبرقی رباتیکی که قصد خریدش را دارید، مطمئن باشید. البته برندهای زیادی هستند که در زمینه تولید جاروبرقی هوشمند فعالیت می‌کنند. ولی نمی‌توان همه آنها را به عنوان بهترین مارک جاروبرقی رباتیک معرفی کرد.

البته همانطور که در بالا هم مشاهده کردید، اکثر برندهای مربوط به بهترین مدل جارو رباتیک یا مستقیما مربوط به خود شیائومی می‌شد و یا اینکه از شرکت‌هایی بوده که زیرمجموعه شیائومی هستند. پس با این تعاریف، می‌توان به جرعت، شیائومی را به عنوان بهترین مارک جارو رباتیک معرفی کرد.

البته درست است که شیائومی را به عنوان پرچمدار این حوزه می‌شناسند؛ ولی اینطور هم نیست که بی رقیب باشد. برند فکر، یک برند آلمانی است که توانسته موفقیت‌های زیادی را در زمینه تولید جاروبرقی رباتیک به دست بیاورید که اتفاقا ما نیز یک مدل آن را در بالاتر و به عنوان یکی از بهترین جاروی رباتیک اسم بردیم.

جاروبرقی رباتیک چگونه کار می کند ؟

تمامی جاروبرقی‌های رباتیک معمولا با ظاهری دایره‌ای با گوشه‌های منحنی و همچنین ارتفاع کم ساخته می‌شوند؛ ارتقاع کم آنها به این دلیل است که با اثاث خانه برخورد نکنند. این محصول برای افرادی که مشغله‌های زیادی دارند، بسیار مناسب است؛ چون شما اصلا نیاز نیست که آن را مدیریت کنید؛ فقط نقشه خانه خودتان را ترسیم می‌کند و سپس دکمه روشن را می‌زنید. خود جاروبرقی تمامی مراحل نظافت را به صورت خودکار انجام می‌دهد و نیاز به انجام هیچ کاری از سمت شما نیست!

البته مدل‌های مختلفی از این جاروبرقی‌های رباتیک وجود دارد که هر کدام از آنها هم دارای ویژگی‌های مختلفی نسبت به دیگری هستند؛ ولی کلیت آنها یکسان است و دقیقا همان چیزی است که به شما توضیح دادیم.

برای مثال بعضی از آنها قابلیت کنترل از راه دور را دارند و بعضی‌ها قابلیت آلارم در صورت تمام شدن شارژ را دارند و ….

بهترین مدل جارو رباتیک را از کجا می‌توانیم بخریم؟

ویم کالا را می‌توان به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه‌هایی اسم برد که در زمینه فروش جاروربرقی رباتیک فعالیت می‌کند. تمامی مواردی که در بالاتر و به عنوان بهترین بهترین جارو رباتیک اسم بردیم، همگی در فروشگاه ویم کالا موجود هستند که اگر قصد خرید را داشتید، می‌توانید از سایت ویم کالا اقدام کنید.

همچنین اگر سوالی درباره قیمت و نحوه خرید محصولات داشتید، می‌توانید با تیم فروش ویم کالا تماس بگیرید.

جمع بندی

درواقع اگر شما قصد خرید جاروبرقی‌های رباتیک را داشته باشید، باید حتما با بهترین مدل‌ها و بهترین برند جاروبرقی رباتیک آشنا باشید تا بدانید که یک جاروبرقی هوشمند خوب، باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد.

در این مقاله ما 5 تا از بهترین جاروبرقی رباتیک را به شما معرفی کردیم. اگر هر سوالی درباره این مقاله داشتید، می‌توانید از بخش کامنت‌ها از ما بپرسید.

5/5 - (1 امتیاز)
بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *