۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳۵

فروش بخاری درجا استوک

بخاری در جا استوک
فهرست مطالب

گرم کردن ماشین هایی که از نعمت بخاری از کارخانه محروم هستند موضوع مهمی است که پیشرفت تکنولوژی آن را حل کرد.؛ چرا که رانندگان ماشین های سنگین که بیشترین وقت خود را در جاده ها سپری می کنند و در شب های سرد در مسیر جاده های کوهستانی حرکت می کنند، سرمای بیشتری را متحمل می شوند.

گرم کردن ماشین های سنگین به واسطه ساختار ماشین های سنگین عموما کاری دشوار است. از جهتی استفاده از بخاری در طول کارکرد ماشین، توان بسیاری از خودرو می گیرد. از دست رفتن توان خودرو، حرکت در جاده را برای راننده دشوار می کند. روشن کردن بخاری در اتومبیل، مصرف سوخت را نیز چند برابر می کند.

افزایش مصرف سوخت، کاهش توان خودرو و فشاری که به خودرو می آید همگی سبب استفاده از بخاری درجا استوک می شوند.

یکی دیگر از کاربرد های بخاری درجا، استفاده از آن در مسافرت و کمپینگ هاست. از آن جا که این بخاری با باتری خودرو کار می کند، می توان از آن برای گرم کردن داخل چادر های مسافرتی و یا ماشین استفاده کرد.

بخاری درجا استوک چیست؟

برای رفع سوز و سرمای هوا، برخی از رانندگان لوازمی همچون پیک نیک را درون خودرو روشن می کنند. از خطر این کار هر چه بگوییم کم است و خطرات جبران ناپذیری برای راننده به همراه دارد.

برای رفع این مشکل می بایست از بخاری درجا استفاده کرد. بخاری درجا دستگاهی است که به طور مجزا در خودرو ها قرار می گیرد و نقش بخاری را بازی می کند.

بخاری درجا تمامی سه مشکل افزایش مصرف سوخت، کاهش توان خودرو و فشار به موتور را حل می کند. سوخت بخاری درجا با نفت سفید یا گازوئیل است، به دلیل تغذیه از باتری خودرو، فشاری به موتور وارد نمی شود و در نتیجه هزینه ها و استهلاک خودرو نیز کاهش می باید.

گاهاً برخی از افراد به دلایل مختلف اقدام به فروش بخاری درجای خودروی خود می کنند. به بخاری های درجای کارکرده و دست دوم، بخاری درجا استوک گفته می شود.

فروش بخاری درجا استوک خدمتی از وب سایت ویم کالا است که به شما متقاضیان عزیز ارائه می شود.

برای خرید بخاری درجا استوک با شماره های ۰۹۱۸۵۵۱۹۰۴۰ – ۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳۵تماس گرفته و محصول مد نظر خود را سفارش دهید.

مزایای استفاده از بخاری درجا استوک

  • قابلیت تنظیم دما دارد.
  • مصرف سوخت آن متعارف است.
  • نصب آن آسان است.
  • ایمن بوده و خطرات ناشی از استفاده از پیک نیک جهت گرم کردن فضا را پوشش می دهد.
  • امکان جا به جایی دارد.
  • جهت وزش باد در آن قابل تنظیم است.
  • در هوای سرد توان و گرمای آن کاهش پیدا نمی کند.
  • از تدابیر امنیتی برخوردار است؛ در صورتی که بر اثر ضربه دستگاه جا به جا شود، بخاری خاموش می شود.

در کنار همه این مزایا، معایبی نیز در مورد بخاری درجا قابل ذکر است که از آن ها می توان به نیاز به تعمیر و سرویس مداوم به جهت کاهش سر و صدا و لرزش آن و جلوگیری از ایجاد دود های خطرناک اشاره کرد. به علاوه، خرید یک بخاری درجا با کیفیت، مسلماً گران است و هزینه نگهداری از آن نیز به مراتب بیشتر است.

بخاری درجا در چندین سال اخیر نسبت به بخاری های تولید قبل متفاوت ظاهر شدند و در مدل های مختلف تولید شدند. پارامتر هایی که در تفاوت بین بخاری ها دخیل هستند، میزان و نوع مصرف سوخت آن ها، توان و ابعاد آن هاست.

برخی از بخاری های درجا با سوخت نفت و گازوئیل کار می کنند و در نمونه های جدید تر بخاری هایی با سوخت بنزینی تولید شدند.

توان دستگاه ها نیز در مدل های مختلف متفاوت هستند. برخی دستگاه ها 1800 وات هستند، برخی 2200 وات و برخی دیگر توان 5500 واتی دارند.

سوای از همه این مسائل، بخاری درجا را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد:

بخاری درجا آبی: یخ زدن آب رادیاتور از جمله مشکلاتی است که رانندگان در مسیر های سردسیر با آن مواجه می شوند. جالب است بدانید که بخاری درجا آبی علاوه بر گرم کردن محیط داخلی خودرو، به گرم شدن آب رادیاتور نیز کمک می کند و از یخ زدن آن جلوگیری می کند.

بخاری درجا خشک: این نوع بخاری تنها به گرم کردن محیط داخلی خودرو می پردازد.

آنچه که باعث علاقه افراد به بخاری درجا می شود، بازدهی بالای آن است. بخاری های درجا با مصرف میزان اندکی سوخت، گرمای قابل توجهی را ارائه می دهند.

قیمت بخاری درجا

در وهله اول باید بدانید که قیمت یک دستگاه با توجه به ویژگی ها و مدل آن تغییر می کند. قیمت بخاری درجا نفتی نیز از همین قانون پیروی می کند. مدل های مختلف آن تعیین کننده قیمت آن هستند.

طی چندین سال اخیر، کارخانه جات مختلف شروع به ساخت انواع مختلف بخاری درجا کردند که همین موضوع باعث شده است تا امروزه انواع مختلف بخاری درجا در بازار مصرف موجود باشد.

بخاری درجای کامیون با مدل های متنوع، ویژگی های زیادی را دارا هستند؛ برای مثال برخی از آن ها هم در حالت روشن بودن خودرو و هم در حالت خاموش بود آن کار می کنند.

از دیگر ویژگی های بخاری درجا می توان به امکان تنظیم دما، دارا بودن سنسور های ایمنی حساس در برابر ضربه، عدم تولید گازهای سمی، حفاظت اتصال کوتاه، صدای بسیار کم، قابلیت ثمیز کردن رسوبات الکل از طریق سیستم احتراق و غیره اشاره کرد.

برخی از بخاری های درجا، قابلیت ریموت یا کنترل از راه دور دارند که می توان پیش از قرار گرفتن در خودروی سرد، بخاری را روشن کرده و از گرمای آن لذت ببرید.

اگر قصد خرید بخاری درجا ماشین سنگین  و خرید بخاری ژاپنی را دارید می توانید برای مشاوره پیش از خرید با مشاوران با تجربه ویم کالا در ارتباط باشید و پس از انتخاب مدل دستگاه از قیمت آن نیز مطلع شوید.

بخاری در جا استوک

فروش بخاری درجا استوک

بخاری درجا استوک تنها به معنای خراب بودن آن بخاری نیست. عوامل متعددی می توانند باعث فروش یک دستگاه شوند. فرض کنید فردی اقدام به فروش ماشین خود کند و بخواهد بخاری درجا را به صورت مجزا به فروش برساند. پس فروش این بخاری صرفا به منظور خرابی آن نیست. عدم نیاز دستگاه می تواند منجر به فروش آن شود.

 

استفاده از لوازم استوک تا حدی می تواند برای شما به صرفه باشد؛ چرا که شما می توانید دستگاهی باکیفیت را با قیمتی کمتر از قیمت اصلی دستگاه خریداری نمایید.

 

کلام پایانی

در همه جای دنیا استفاده از لوازم استوک بسیار رایج بوده و افراد به حد زیادی مایل به استفاده از این لوازم هستند.

تصور اشتباه در مورد لوازم استوک این است که آن دستگاه صرفا دستگاهی مشکل دار است. اما همانطور که گفتیم، عدم نیاز به یک وسیله می تواند منجر به فروش آن شود.

شما نیز می توانید با بررسی فنی دستگاه اقدام به خرید آن کنید. برای مثال اگر شما برای استفاده کوتاه مدت از یک وسیله، به آن نیاز دارید و یا اگر بودجه کافی برای خرید لوازم نو ندارید، بهترین راه خرید لوازم استوک است.

نکته قابل توجه در هنگام خرید بخاری درجا، توجه به اندازه خودرو است. توجه داشته باشید شمایی که در حال هزینه کردن برای خرید بخاری درجا برای خودروی خود هستید، دستگاهی متناسب با خودرو خریداری نمایید تا به دلیل کم بودن ظرفیت دستگاه نسبت به ظرفیت ماشین، دستگاه شما به دلیل گرم نکردن کافی محیط ماشین، بلا استفاده نشود. البته عکس این موضوع نیز در این مورد صادق است.

اگر به بستری مطمئن برای خرید بخاری درجا استوک نیاز دارید، ویم کالا واسطی مورد اطمینان است. بخاری های استوک توسط کارشناسان بررسی فنی و قیمت گذاری می شوند.

شما نیز به عنوان مشتری اقدام به خرید بخاری درجا استوک با قیمتی مناسب و بخاری درجا ارزان قیمت خواهید کرد.

در ویم کالا همه چیز برای یک خرید به صرفه و ایمن فراهم است. از هر کجای کشور می توانید با تیم ویم کالا تماس حاصل نموده و از تمامی فرایند مشاوره، خرید و ارسال بهره ببرید.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *