۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳۵

بهترین جارو برقی هوشمند شیائومی در سال 2023

بهترین جارو هوشمند شیائومی
فهرست مطالب

فکر نمی‌کنم که امروزه کسی با اسم برند شیائومی آشنا نباشد؛ ولی اکثریت مردم فکر می‌کنند که این شرکت فقط در زمینه گوشی‌های هوشمند فعالیت دارد و یا اینکه فقط در همین زمینه موفق است؛ ولی باید بدانید که شیائومی یکی از برندهای پیشرو در تولید لوازم خانگی به شمار می‌رود. به طوریکه بهترین محصولات در زمینه جارو برقی هوشمند توسط این برند تولید و عرضه شده.

البته به غیر از شیائومی، برندهای مطرح دیگری نیز وجود دارند که اتفاقا محصولاتی خوبی را در این زمینه تولید و عرضه می‌کنند. برای همین ما در این مقاله از ویم کالا تصمیم گرفتیم تا به بررسی جارو برقی هوشمند شیائومی بپردازیم.

برای بررسی قیمت و خرید بهترین جاروبرقی رباتیک می‌توانید با شماره ۰۹۱۸۵۵۱۹۰۴۰ – ۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳۵ تماس بگیرید.

1. هوشمند است

البته نه فقط جارو برقی‌های شیائومی، بلکه اکثر جارو برقی رباتیک دارای سنسورهای هوشمندی هستند که با استفاده از آنها می‌توانند محیط خانه را در کمترین زمان ممکن اسکن کنند. ولی جارو برقی‌های شیائومی دارای سنسورهای پیشرفته‌تر و کاربردی‌تر هستند که با 360 درجه  و 1800 بار در ثانیه اطراف خودش را با کمک سنسور لیزری که در اختیار دارد، اسکن کند.

این اسکن کردن باعث می‌شود تا دستگاه از آسیب‌های احتمالی دور بماند و هم اینکه اثاث خانه شما نیز آسیب نبیند. برای مثال به دیوار برخورد نکند و یا اینکه از پله پایین نیفتد و …

همچنین شما می‌توانید نقشه خانه خودتان را نیز وارد این جارو برقی هوشمند کنید که جارو برقی شیائومی نیز با استفاده از حسگر داخلی، می‌تواند بهترین مسیر را بر اساس نقشه خانه شما برای انجام مراحل نظافت انتخاب کند.

حتی بسیاری از جاروبرقی‌های شیائومی، خودشان با استفاده از حسگرهای مختلفی که دارند، نقشه خانه را برای خودشان ترسیم می‌کنند.

دو سنسور دیگر نیز در پایه و جلوی جارو برقی رباتیک شیائومی وجود دارد که سنسور جلو برای بررسی زباله‌های بزرگ به مانند دستمال کاغذی، پاکت و … و سنسوری که در پایه قرار دارد هم برای تشخیص موانع و سطح زمین است.

2. دارا بودن دیوار مغناطیسی

در ادامه بررسی جارو برقی هوشمند شیائومی باید از قابلیت دیوار مغناطیسی اسم ببریم. بگذارید این بخش را با یک مثال به شمال توضیح بدهم. فرض کنید که منزل شما دارای 6 اتاق است که شما فقط قصد نظافت در 4 اتاق را دارید.

در این صورت می‌تواند ورود به آن دو اتاق را برای جارو برقی هوشمند شیائومی ممنوع کنید و مکان‌های ممنوع شده شما نیز به مانند یک دیوار مغناطیسی عمل کرده که جارو برقی هوشمند شیائومی نیز از نزدیک شدن به آن دوری می‌کند.

البته شاید در نگاه اول، تنظیمات این جارو برقی‌ها کمی سخت به نظر برسد؛ ولی همراه محصول خریداری شده شما، یک دفترچه فارسی جارو برقی شیائومی نیز وجود دارد که مراحل تنظیم جارو برقی هوشمند را به طور کامل، به شما توضیح می‌دهد.

3. قابلیت کنترل از راه دور

تمامی جارو برقی‌های هوشمند شیائومی از طریق گوشی هوشمند و با استفاده از نرم افزار MiHome قابل کنترل هستند؛ شما می‌توانید هر جایی از خانه خودتان و با استفاده از این نرم افزار، دستورهای لازم را به جارو برقی شیائومی بدهید؛ مثلا می‌توانید آن را از راه دور روشن کنید و یا اینکه خاموش کنید و …

4. قابلیت تمیز کردن بالا

اکثر جارو برقی‌های رباتیک که در بازار وجود دارند، دارای قدرت مکش 1500 پاسکال هستند؛ ولی جارو برقی‌های رباتیک شیائومی حداقل دارای قدرت مکش 1800 پاسکال هستند که مدل Mop 2 Pro + دارای قدرت مکش 3000 پاسکال است که قطعا این قدرت مکش بالا می‌تواند برتری خاصی را به جارو برقی‌های شیائومی بدهد.

علاوه بر قدرت مکش، برس‌های مخصوصی در این جارو برقی وجود دارد که می‌تواند تمامی گرد و غبارهای روی فرش‌ها را تمیز کند که برای تمیز کردن سطوحی به مانند چوب، سرامیک، کاشی و … هم می‌تواند یک گزینه فوق العاده باشد.

5. فیلتر HEPA

این جارو برقی‌ها نقش زیادی در پاک کردن خانه از گرد و غبار و آلودگی‌ها دارند که آنها را در یک محفظه‎ای که در داخل همان جارو برقی وجود دارد، نگهداری می‌کنند؛ ولی امکان این مشکل وجود دارد که شاید این گرد و غبارها مجددا و با اینکه در این محفظه وجود دارند، دوباره در هوا پخش شوند.

ولی وجود فیلتر HEPA مانع از پخش شدن مجدد این گرد و غبارها می‌شود. البته بهتر است بدانید هر زمان که محفظه جارو برقی‌های رباتیک شیائومی پر شود، شما را از طریق گوشی هوشمند مطلع می‌کند و نیازی نیست که هر دفعه محفظه جارو برقی را بررسی کنید.

6. باتری

در کل می‌توان از باتری‌ها به عنوان یک ضعف در کلیه جارو برقی‌های رباتیک اسم برد که در مقایسه با زمانی که برای شارژ نیاز دارند، کارایی کمتری را دارند؛ برای مثال شاید نیاز باشد که 4 ساعت دستگاه در ایستگاه شارژ باشد، ولی فقط 2 ساعت کارایی داشته باشد.

ولی شیائومی توانسته این ضعف را تا حد زیادی برطرف کند که در بررسی جارو برقی هوشمند شیائومی می‌توان این مورد را جزو ویژگی‌های مثبت و فوق العاده این برند اسم برد. محصولات این شرکت دارای باتری‌های لیتیومی یونی 5200 میلی آمپر هستند که البته محصولات جدیدتر این شرکت قطعا دارای باتری‌هایی با قدرت بالاتر و بهتر هستند.

این باتری‌ها باعث می‌شوند تا با یک بار شارژ کامل دستگاه، حداقل 250 متر مربع از خانه را تمیز کنند و از لحاظ زمان هم می‌توان گفت که 2.5 ساعت کار می‌کنند. البته باید بدانید هر زمانی که شارژ این دستگاه به زیر 20 درصد برسد، خود جاروبرقی به صورت خودکار و هر جایی که باشد، به سمت ایستگاه شارژ می‌رود و نیازی به کار خاصی از سمت شما نیست.

زمانی هم که مراحل شارژ تمام شد، مجددا به جایی برمی‌گردد که مسیر را برای شارژ ترک کرده.

معرفی بهترین جارو هوشمند شیائومی

مدل‌های مختلفی از جاروبرقی شیائومی وجود دارد که درواقع هر مدل جدیدی که ارائه می‌شود، برتری‌های بیشتری را نسبت به مدل قدیمی خودش دارد. برای همین در ادامه این بخش چند نمونه از بهترین جارو هوشمند شیائومی را به شما معرفی می‌کنیم:

جارو برقی هوشمند شیائومی را از کجا بخریم؟

برای خرید جاروبرقی‌های هوشمند شیائومی می‌توانید از سایت ویم کالا اقدام کنید. سایت ویم کالا مدل‌های مختلفی از جارو برقی هوشمند شیائومی را در بخش محصولات خودش موجود دارد که شما با بررسی قیمت و توضیحات مربوط به هر کدام از آنها، می‌توانید مراحل خرید خودتان را ثبت کنید.

همچنین اگر شما قصد خرید اینترنتی را ندارید، می‌توانید از نزدیک‌ترین نمایندگی جارو رباتیک شیائومی برای خرید این جارو برقی‌ها اقدام کنید.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *