کولر گازی پرتابل استوک چیست؟

کولر گازی پرتابل یک کولر گازی است که برای فضاهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و این مدل کولرها یک تکه است و داخل آن کمپرسور قرار دارد و گرمای حاصل از عملکرد کولرگازی توسط لوله خرطومی که در پشت آن قرار دارد به بیرون منتقل می شود. این کولرها همانطور که از نامشان پیداست نیاز به نصب ندارند و قابلیت جا به جایی دارند. ارتفاع کولر را قابل تنظیم می باشد و بین 2 تا 3 متر قابلت تنظیم ارتفاع دارند . این کولرها نسبت به کولرهای آبی دارای قدرت خنک کنندگی بالایی هستند.

کولر گازی پرتابل یکی از مدل های سیستم تهویه هوا است که در ابعاد کوچک طراحی و تولید می گردند .

ویم کالا  کولرگازی پرتابل استوک را با گارانتی اصلی و با کیفیت و کمترین قیمت به خریداران ارائه می دهد.

جهت مشاوره در خرید و خرید کولر گازی پرتابل استوک با    09140109588 | 09036412358  در تماس باشید.

کولر گازی پرتابل استوک

کولر گازی پرتابل استوک ژاپنی

در کولر گازی پرتابل استوک ژاپنی ( کولر گازی پرتابل دست دوم )دو موتور وجود دارد که یک موتور جریان هوای خنک را از بالا به بیرون منتقل می کند و موتور دیگر هوای گرم حاصل از عملکرد کمپرسور را از پشت دستگاه خارج می کند.

در فضایی که کولر گازی پرتابل مورد استفاده قرار می گیرد باید یه دریچه برای خروج هوای گرم در نظر گرفت.

در کولر گازی پرتابل آب حاصل از تعرق کولر توسط دستگاه خارج نمی شود و در صورتی که محفظه پر شود، کولر پیغام خطا می دهد و شما به راحتی می توانید با وصل کردن شلنگ مخصوص، آب را تخلیه نمایید. در کولرهای گازی معمولی این لوله ها به بیرون منتقل می شوند.

قیمت کولر گازی ژاپنی

کولرگازی پرتابل مدل ۱۲۰۰۰  دارای سرمایش و گرمایش می باشد و تمامی قطعات آن داخل یک پکیج می باشد.  خروجی هوای گرم از دستگاه توسط لوله خرطومی  می باشد و به بیرون منتقل می شود. جهت کسب اطلاعات  بیشتر در رابطه با کولرگازی پرتابل با شماره تلفن های   ۰۹۱۴۰۱۰۹۵۸۸ | ۰۹۰۳۶۴۱۲۳۵۸   تماس حاصل فرمایید

برای خرید کولر گازی پرتابل استوک ژاپنی با شماره های 09140109588 | 09036412358 در تماس باشید.