بخاری گازی فن دار

بخاری کم مصرف

ویژگی های بخاری گازی فن دار

بخاری گازی فن دار از گاز طبیعی استفاده می کند . این بخاری ها هم از گاز شهری استفاده می کنند  و هم از گاز مایع (کپسولی ) به عنوان سوخت استفاده می کند.

مصرف برق در این بخاری ها کمتر از ۲۰ وات است و فن داخل این بخاری ها بی صدا بوده ست و تنظیم دما در بخاری گازی فن دار به وسیله سنسور تعبیه شده در داخل بخاری است که این سنسور گاز منواکسید کربن و دی اکسید کربن را تشخیص می دهد و با کم شده اکسیژن هوا ، بدون نیاز به دودکش است.

بسته به مساحت محیط ، بخاری گازی فن دار در توان های ۱۵۰۰،۲۵۰۰، ۳۵۰۰ ، ۵۰۰۰ استفاده می شود.

کنترل دما روی نمایشگر دستگاه می باشد که کاربر می تواند به راحتی دما را کم و یا زیاد کند.

توان حرارتی خود دمای محیط را توسط سنسورهایی که وجود دارد می توان ثابت نگه داشت و این موجب استفاده بهینه از انرژی می شود.

قابلیت تنظیم دما به صورت دیجیتال است.

بخاری گازی فن دار

بخاری گازی فن دار دست دوم

بخاری گازی فن دار دست دوم با راندمان حرارتی۸۵ درصد و مجهز به سنسور حرارتی و دارای فن ،ویم کالا بزرگترین شرکت لوازم خانگی هیترگازی در ایران می باشد و همواره طی سال های متوالی با تولید انواع بخاری ژاپنی ، بخاری برقی نفتی کارگاهی ، بخاری برقی نفتی باغی ، بخاری برقی گازی خانگی

ژاپنی برقی خانگی ، بخاری ژاپنی برقی باغی می باشد. ویم کالا انواع بخاری گازی فن دار دست دوم را به قیمت مناسب به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

بخاری گازی فن دار دست دوم هم از گاز مایع و هم از گاز شهری استفاده می نمایدو گاز مایع برای مناطقی که دسترسی به گاز شهری ندارند بسیار مناسب است.

ترموستات دیجیتال آسایش و امنیت را برای شما به ارمغان می آورد.

هیترهای مدل ۶۴۰ و ۶۲۵ نیز دارای فن تحلیه هستند که از خروج کامل دود از محیط برای فضاهای بسته مورد استفاده قرار می گیرد.

مدلهای ۲۵۰۰۰ بخاری گازی فن دار با توجه به درخواست مشتریان توانست سهم بیشتری از بازار را در دست بگیرد.

 

بخاری گازی فن دار ژاپنی

در انتخاب بخاری گازی فن دار ژاپنی به مواردی چون پنجره های تک جداره، پنجره های دو جداره، عایق، آفتابخوردار، مصالح، تعداد افراد، نور آفتاب، طبقه چندم بودن منزل، تعداد درب باید توجه کنیم.

به دلیل اینکه چگالی هوای سرد سنگین تر است مهندسین ژاپنی طراحی این بخاری ها را طوری انجام دادند که از قسمت زیر خانه با پرتاب باد گرما را به جلو می فرستد.

سایت ویم کالا بخاری های ژاپنی را توسط متخصصین حرفه ای سرویس می کند..

 

 

قیمت بخاری گازی فن دار

برای اطلاع از قیمت  بخاری گازی فن دار می توانید مدل بخاری گازی فن دار خود را از بین بخاری ژاپنی های موجود در سایت ویم کالا انتخاب کرده ومیتوانید با شماره آقای مهندس کاردان ۰۹۱۰۹۷۹۸۰۱۰ – ۰۹۰۳۶۴۱۲۳۵۸ تماس گرفته و محصول مد نظر خود را سفارش دهید.

تمامی محصولات با قیمت شهر بانه تهیه میشوند و درب منزل شما تحویل داده میشوند همچنین برای پرداخت هزینه محصول نیز میتوانید پس از دریافت محصول هزینه را پرداخت کنید.

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.