۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳

خرید کولر گازی ایستاده ایرانی

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”7317″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

نکاتی که باید موقع انتخاب و خرید کولر گازی ایستاده ایرانی باید در نظر گرفت

یکی ازمدل های کولرگازی که در ابعاد بزرگتر طراحی و تولید گشته است، کولرگازی ایستاده می باشد. این مدل کولرگازی به صورت ایستاده در ساختمان قرار می گیرد و دارای دو یونیت داخلی و خارجی می باشد. پنل داخلی درون خود کولرگازی تعبیه شده است و یونیت خارجی در فضای خارج از ساختمان قرار می گیرد.کمپرسور در داخل یونیت خارجی قرار می گیرد و به دلیل عملکرد ،گرما تولید می کنند به همین دلیل باید در فضای خارجی ساختمان قرار میگیرد. ارتباط  بین یونیت داخلی و خارجی از طریق لوله ها می باشد.امروزه تولید کنندگان  کولرگازی ها از سیستم اینورتر به منظور کاهش بازدهی و افزایش بازدهی در دستگاه استفاده می کنند.

کولرگازی های ایستاده ایرانی در ظرفیت های بالا تولید می شوند و برای فضاهای بزرگ قابل استفاده می باشد. برق مورد استفاده در کولرگازی ایستاده ایرانی سه فاز می باشد .کمپرسور استفاده شده در کولرگازی ایستاده ایرانی از نوع اسکرال، پیستونی و روتاری با توجه به نوع ظرفیت هوادهی آن مورد استفاده قرار گرفته است، هر یک از این کمپرسورها در شرایط جغرافیایی مختلف کاربرد دارند. هنگام خرید کولرگازی باید ظرفیت کولرگازی ایستاده ایرانی را در نظر گرفت ظرفیت های کولرگازی دارای عملکرد گرم و سرد می باشد .

ویژگی های کولر گازی ایستاده

کولر گازی ایستاده همانطور که اشاره شد . با قدرت خنک کنندگی بالا و ظرفیت هوادهی بالا تولید و ارائه می شوند و ظاهری زیبا و منحصربه فرد دارند و به همین دلیل به راحتی می توان در فضای داخلی ساختمان از آن استفاده نمود.کولرگازی ایستاده را می توان در اقلیم های مختلف گرمسیری و کوهستانی استفاده نمود. این کولرها درکوتاهترین زمان ممکن می توانند فضای داخلی ساختمان را خنک نماید و هم قابلیت گرم کردم محیط را دارد. کولرگازی در ظرفیت های مختلف تولید و طراحی می گردد. یشتر برندهای تولید شده در بازار دارای فیلترهای چند لایه هستند .

هنگام خرید کولرگازی ایستاده ایرانی باید ظرفیت مناسب کولر گازی را در نظر گرفت که هریک از آنها به نحوی تاثیر مستقیم در بازدهی دستگاه دارند. عواملی نظیر نوع کاربری ،اقلیم جغرافیایی، موقعیت ساختمان را باید در نظر گرفت. متراژ ساختمان، فاکتور مهم و اساسی می باشد که به طور معمول در این زمینه در نظر گرفته می شود. شما می توانید برای خرید کولرگازی ایستاده با شماره تلفن های   09140109588 | 0903641235 در تماس باشید.

کارشناسان ویم کالا آماده مشاوره و پاسخگویی به شما مشتریان عزیز هستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *