کولر گازی استوک بانه

عناوین مهم

کولر گازی یک دستگاه الکترو مکانیکی می باشد که از طریق ظاهر آن نمی توان سالم بودن آن را تشخیص داد، بنابرین اگر قصد خرید کولر گازی دست دوم را دارید این مقاله را تا انتها دنبال کنید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا راحت تر  موقع خرید این مدل کولر تصمیم گیری نمایید.

چطور کولر گازی دست دوم را بخریم؟

از هر جایی نمی توان کولر گازی دست دوم را تهیه نمود. برای مثال ممکن است از سایت دیوار یا شیپور یا از طریق یکی از دوستان و از طریق وب سایت های که از این قبیل وسایل را می فروشند تصمیم به خرید داشته باشید باید قبل از خرید از طریق مختلفی مطمئن شوید که دستگاه سالم می باشد و از هرگونه خرابی احتمالی به دور باشد.
قبل از خرید ، فروشنده باید یک سری اطلاعات مانند مدت زمان استفاده شده از دستگاه ،سال تولید و مدت زمان گارانتی و دیگر مشخصات دستگاه را به شما بدهد و قبل از خرید بهتر است دستگاه را به یک متخصص نشان دهید و سالم بودن دستگاه را تایید نماید. کولر گازی وسیله ای است که در شرایط متفاوت عکس العمل های متفاوتی دارد پس باید به همان لحظه اول که دستگاه را روشن نمودید اکتفا نکنید و برای کم کردن هزینه های حمل ونقل بهتر است از همان شهر و نزدیکی خود کولرگازی را تهیه نمایید.

کولرگازی استوک بانه

برند کولر گازی دست دوم

برند کولرگازی استوک یکی دیگر از موارد در هنگام خرید کولرگازی است که باید به آن دقت کرد . درسال های اخیر تعداد زیادی از شرکت ها اقدام به تولید کولرگازی نمودند و کولرهایی با قیمت پایین را تولید نمودند و از طرفی به دلیل قیمت پایین ، محصولاتی با کیفیت پایین تولید نمودند و افراد زیادی به دلیل قیمت پایین دستگاه ، اقدام به خرید نمودند ولی بعد از یک مدت استفاده، دستگاه دچار خرابی شد و مجبور شدند دوباره اقدام به خرید نمایند پس هنگام خرید کولرگازی دست دوم حتما به برند دستگاه توجه کنید و از هر برند ناشناخته ای خرید ننمایید.مقاله راهنمای خرید کولرگازی دست دوم را حتما مطالعه نمایید.

کولرگازی دست دوم کم مصرف

با افزایش هرینه های برق ، مصرف کولرگازی های پر مصرف و غیر اینورتر کم شده است و افراد اقدام به خرید کولرگازی کم مصرف و اینورتر می نمایند و کولرگازی با مصرف بالای خود را می فروشند پس هنگام خرید کولر گازی استوک به به کم مصرف بودن کولرگازی دقت نمایید زیرا بعد از خرید با هزینه های بالای ماهانه برق برخورد خواهید کرد.

آیا کولر گازی دست دوم بخرم

تا جایی که برایتان مقدر است کولرگازی دست دوم نخرید زیرا ریسک زیادی همراه است ولی چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید حتما قبل از خرید مواردی که در بالا ذکر شد را رعایت نمایید و همچنینمی توانید جهت مشاوره رایگان با فروشگاه لوازم خانگی ویم کالا تنها بایک تماس تلفنی بهره مند شوید.

قیمت کولرگازی دست دوم

 قیمت کولر گازی استوک بر حسب برند و مدل کولرگازی متفاوت است. توجه کنید که هزینه نصب و راه اندازی ، تعمیر و سرویس ، شارژ گاز و جابجایی و . . جدا از هزینه خرید کولرگازی می باشد.

جهت مشاوره در خرید کولر گازی استوک بانه و  کولر گازی ایستاده دست دوم با  ۰۹۱۴۰۱۰۹۵۸۸ | ۰۹۰۳۶۴۱۲۳۵۸  در تماس باشید.

کولرگازی استوک بانه
کولرگازی پرتابل بانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید