۰۹۳۰۲۸۰۸۲۳

کولر گازی استوک بانه

کولر گازی استوک بانه

کولر گازی یک دستگاه الکترو مکانیکی می باشد که از طریق ظاهر آن نمی توان سالم بودن آن را تشخیص داد، بنابرین اگر قصد خرید کولر گازی استوک بانه را دارید این مقاله را تا انتها دنبال کنید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا راحت تر  موقع خرید این مدل کولر تصمیم گیری نمایید.

چطور کولر گازی استوک بانه را بخریم؟

از هر جایی نمی توان کولر گازی دست دوم را تهیه نمود. برای مثال ممکن است از سایت دیوار یا شیپور یا از طریق یکی از دوستان و از طریق وب سایت های که از این قبیل وسایل را می فروشند تصمیم به خرید داشته باشید باید قبل از خرید از طریق مختلفی مطمئن شوید که دستگاه سالم می باشد و از هرگونه خرابی احتمالی به دور باشد.

جهت مشاوره در خرید کولر گازی استوک بانه و  کولر گازی پرتابل با  ۰۹۱۴۰۱۰۹۵۸۸ ۰۹۱۵۴۵۰۹۱۴۰ در تماس باشید.
قبل از خرید ، فروشنده باید یک سری اطلاعات مانند مدت زمان استفاده شده از دستگاه ،سال تولید و مدت زمان گارانتی و دیگر مشخصات دستگاه را به شما بدهد و قبل از خرید بهتر است دستگاه را به یک متخصص نشان دهید و سالم بودن دستگاه را تایید نماید. کولر گازی وسیله ای است که در شرایط متفاوت عکس العمل های متفاوتی دارد پس باید به همان لحظه اول که دستگاه را روشن نمودید اکتفا نکنید و برای کم کردن هزینه های حمل ونقل بهتر است از همان شهر و نزدیکی خود کولرگازی را تهیه نمایید.

برند کولر گازی

برند کولرگازی یکی دیگر از موارد در هنگام خرید کولرگازی است که باید به آن دقت کرد . درسال های اخیر تعداد زیادی از شرکت ها اقدام به تولید کولرگازی نمودند و کولرهایی با قیمت پایین را تولید نمودند و از طرفی به دلیل قیمت پایین ، محصولاتی با کیفیت پایین تولید نمودند و افراد زیادی به دلیل قیمت پایین دستگاه ، اقدام به خرید نمودند ولی بعد از یک مدت استفاده، دستگاه دچار خرابی شد و مجبور شدند دوباره اقدام به خرید نمایند پس هنگام خرید کولرگازی دست دوم حتما به برند دستگاه توجه کنید و از هر برند ناشناخته ای خرید ننمایید.مقاله راهنمای خرید کولرگازی دست دوم را حتما مطالعه نمایید.

 کم مصرف بودن کولر گازی

با افزایش هرینه های برق ، مصرف کولرگازی های پر مصرف و غیر اینورتر کم شده است و افراد اقدام به خرید کولرگازی کم مصرف و اینورتر می نمایند و کولرگازی با مصرف بالای خود را می فروشند پس هنگام خرید کولر گازی به به کم مصرف بودن کولرگازی دقت نمایید زیرا بعد از خرید با هزینه های بالای ماهانه برق برخورد خواهید کرد.

آیا کولر گازی استوک بانه بخرم؟

تا جایی که برایتان مقدر است کولرگازی دست دوم نخرید زیرا ریسک زیادی همراه است ولی چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید حتما قبل از خرید مواردی که در بالا ذکر شد را رعایت نمایید و همچنین می توانید جهت مشاوره رایگان با فروشگاه لوازم خانگی ویم کالا تنها با یک تماس تلفنی بهره مند شوید.

قیمت کولر گازی استوک بانه

 قیمت کولر گازی استوک بر حسب برند و مدل کولرگازی متفاوت است. توجه کنید که هزینه نصب و راه اندازی ، تعمیر و سرویس ، شارژ گاز و جابجایی و . . جدا از هزینه خرید کولرگازی می باشد.

جهت مشاوره در خرید کولر گازی استوک بانه  با  ۰۹۱۴۰۱۰۹۵۸۸ ۰۹۱۵۴۵۰۹۱۴۰ در تماس باشید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

1 نظر در “کولر گازی استوک بانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *